Історія компанії

ТОВ «Авангард-Гранд» є офіційним дистриб’ютором продукції ТМ «Рошен» та ТМ «МРІЯ» у м. Кропивницький та  Кіровоградській області.

ТОВ «Авангард-Гранд» засноване в березні місяці 2016 року.

Наша спеціалізація – продаж кондитерських виробів торгівельним точкам, мережам та кінцевим споживачам. За неповний рік роботи в нашому порт фоліо співпраця з більш ніж 2000 торгових точок, до яких поставляється понад 300 найменувань кондитерських виробів.

Наше кредо – cтворення попиту і максимальне задоволення від співпраці з нашою компанією.

«Авангард-Гранд» втілює принцип індивідуального підходу до кожного клієнта, і це не просто слова – це цілий комплекс заходів, що включає в себе постійне навчання персоналу та підвищення його професійних навичок, індивідуальні зустрічі з клієнтами та максимальна відкритість, бажання зробити більше, краще та вигідніше в першу чергу для покупців і партнерів компанії.

Наші потужності – головним багатством і рушійною силою компанії «Авангард-Гранд» є колектив, що складається з професіоналів, які дійсно є ними, адже розуміють, що немає краю для самовдосконалення. Представники торгового відділу — це дружня команда, яка в своїй роботі керується бажанням досягти ідеального балансу переваг для кожного клієнта і зростання обсягів реалізації асортименту компанії. До потужностей також треба віднести  велике складське приміщення  з сучасним обладнанням. На цих складських площах компанією здійснюється постійний контроль за дотриманням санітарних правил, створено відповідні режими температури і вологості для належного зберігання товару.

Складське приміщення оснащено всім необхідним обладнанням, інвентарем, засобами вимірювання. Регулярно здійснюється поліпшення використання складського приміщення шляхом автоматизації робіт, вдосконалення технік і технологій.

Наші переваги – саме те, що робить «Авангард-Гранд»  лідером у своєму напрямку. Великий асортимент і максимально лояльна цінова політика. Якісна і своєчасна доставка продукції в торгові точки завдяки власному сучасному автопарку, у якому представлені сучасні моделі вантажного автотранспорту. Дружній колектив професіоналів, що завжди готовий для плідної та взаємовигідної співпраці.

«Солодкий знак якості» – це комфорт та впевненість кожного нашого клієнта.